Matrace a rošty

Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. Psychické a fyzické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalita spánku závisí na vhodně vybrané matraci. Matrace vybírejte podle několika kritérií.
tvrdost matracepatří mezi nejdůležitější faktory při výběru matrace. Velice zajímavou variantu tvoří matrace, které mají z každé strany odlišnou tvrdost.
věk zákazníkaděti potřebují pro zdravý růst a vývoj kvalitní, spíše pevnější matraci se střední tvrdostí. U mladých lidí je zájem o tužší spaní a čím je člověk starší, měl by použít měkčí a elastičtější matraci.

hmotnost zákazníka matrace jsou opatřeny štítkem s maximální doporučenou zátěží.
způsob uložení matracesprávně uložená matrace by neměla ležet na pevné desce. Nedocházelo by tak k dobrému provětrávání matrace. Vhodnější variantou jsou dřevěné laťové rošty. Matrace doporučujeme pokládat na lamelové rošty z předpružených lamel. Lamelový rošt napomáhá větší elastičnosti matrace a lepšímu přizpůsobení Vašemu tělu. Celá kolekce postelových roštů je připravena tak, abyste našli vhodný typ roštu podle Vašich potřeb. Volit můžete mezi rošty pevnými, ručně polohovatelnými pro pohodlné čtení nebo motorovými pro nejvyšší pohodlí. Praktické řešení přináší rošty s možností přístupu do úložného prostoru nebo rošty, které vydrží zátěž do 180 kg.
Matrace a rošty dodávají naší firmě společnosti Dřevočal, Gumotex, HP Nábytek, aksamite, jitona a Ahorn.


Externí dodavatelé